Praca w dziale obsługi dla młodych i ambitnych

Smart Effect Sp. z o.o.

31-525 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli poszukujesz stałej pracy, zależy Ci na dobrej atmosferze, godziwym wynagrodzeniu oraz możliwościach rozwoju i jesteś osobą dyspozycyjną od poniedziałku do piątku oraz lubisz pracować z ludźmi, zapraszamy do złożenia CV do działu obsługi klienta.

Oferujemy:
- pracę na pełen etat (pon-pt, wolne weekendy)
- elastyczne godziny pracy w piątki dla studentów zaocznych
- wynagrodzenie od 1800 zł
- możliwość awansu w strukturach firmy
- pracę w dynamicznym zespole

Wymagamy:
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
- umiejętności interpersonalnych
- wysokiej kultury osobistej
- zaangażowania w pracę

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało m. in.:
- obsługa stałych i nowych klientów firmy
- pozyskiwanie klientów
- udział w spotkaniach z klientami
- przygotowywanie raportów

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Smart Effect jest oddziałem między-narodowej organizacji działają... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne