Praca w dziale logistyki z językiem niemieckim

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1120282

Dla naszego klienta, lidera w branży towarów konsumpcyjnych, poszukujemy osoby na stanowisko Order Entry Specialist gotowej do podjęcia pracy w oparciu o 5-miesięczny kontrakt w Katowicach.

Opis stanowiska:

  • Wprowadzanie i procesowanie zamówień w systemie.
  • Utrzymywanie kontaktu z klientami.
  • Rozpatrywanie i rozwiązywanie problemów zgłoszonych w systemie obsługi klienta.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego (B1/B2).
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz pracy pod presją czasu.
  • Wykształcenie związane z logistyką będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego w dużej firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku.
  • Pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę tymczasową.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland