Opis stanowiska pracy

Szukasz stabilnej pracy na wiele lat?
Jesteś osobą dynamiczną nastawioną na sukces?
Potrafisz się zaangażować, jesteś otwarty na wiedzę i nowe wyzwania?
Jeśli odpowiedź brzmi: 3xTAK zapraszamy Cię do ubiegania się o pracę w naszym zespole, na nowotworzone stanowiska w dziale handlowym naszej firmy

Zapewniamy
• stanowisko w firmie:
1. o ugruntowanej pozycji w branży inżynierii środowiska,
2. należącej od lat do prestiżowego grona Gazel Biznesu,
3. od prawie 20 lat współpracującej z branżowymi przedsiębiorstwa - nie tylko europejskimi
•możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego
•wszystkie niezbędne narzędzia pracy
•dostęp do nowoczesnych technologii
•stabilne i korzystne warunki pracy
•atrakcyjne wynagrodzenie
•możliwość realizacji ambicji zawodowych poprzez pracę w prestiżowej firmie, w zespole ambitnych, młodych ludzi

Wymagania:
•mile widziany wiek do 35 lat
•wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe
•mile widziana znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego
•samodzielność i umiejętność pracy w zespole, kreatywność, komunikatywność i zaangażowanie, uczciwość
•dobra organizacja pracy, efektywne zarządzanie czasem
•umiejętność nawiązywania i podtrzymywania długotrwałych, pozytywnych relacji z klientami
•znajomość obsługi komputera: Windows, pakiet MS Office, prawo jazdy kat. B
•dobra prezencja i wysoka kultura osobista

Zakres obowiązków:
•współpraca ze stałymi klientami w zakresie bieżącej obsługi zamówień oraz organizacji akcji promocyjnych
•pozyskiwanie nowych klientów do współpracy
•przygotowywanie ofert handlowych
•udział w negocjacjach, przetargach,
•wyjazdy na targi branżowe krajowe i zagraniczne
•obsługa logistyczna (współpraca z firmami przewozowymi)

Zainteresowane osoby, zapraszamy do przesyłania aplikacji zawierających CV z aktualnym zdjęciem i list motywacyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami- w celu ustalenia spotkania.

Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
"Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji." (Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. t.j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Prezentacja firmy

Firma z tradycjami o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi