Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób do pracy jako pomocnicy na produkcji w drukarni. Praca dla studentów/uczniów zaocznych. Zatrudnienie przez agencję nr KRAZ: 1428. Bezpłatny autobus pracowniczy, firma w Tarnowie Podgórnym.

Oferta:
-bezpłatny autobus pracowniczy do (wyjeżdża z Poznania) i z pracy
-wynagrodzenie 12,60 zł brutto stawka godzinowa za zmianę dzienną, 14,40 zł brutto stawka godzinowa za zmianę nocną
-zmianowy system pracy (I ZMIANA od 6 do 18, II ZMIANA od 18 do 6);
-pokrycie kosztu badań medycyny pracy, po przepracowaniu 3 zmian
-możliwość dostosowania grafiku do zajęć na uczelni (wolne weekendy)
-praca od zaraz

Charakter pracy:
-łatwe prace przy maszynach drukarskich
-kontrolowanie jakości druku
-odbiór i nakładanie wydawnictw z/na maszyny drukarskie i introligatorskie
-wkładanie reklam do gazet
-praca w młodym, dynamicznym zespole

Wymagania

Wymagania:
Mile widziane osoby, które już pracowały na produkcji. Praca od zaraz, na dłuższy okres czasu! Oferta dla osób dyspozycyjnych.

Zachęcamy do wysyłania CV.

Prezentacja firmy

SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O. <br/>Agencja Pracy Tymczasowej (1428/3)<b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
12,6PLN - 14,4PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta