Praca w DRUKARNI - od zaraz!

Adecco Poland Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:
- praca na nowoczesnych maszynach,
- układanie książek na paletach,
- oklejanie i etykietowanie książek.

Oferujemy:
- stabilną pracę w oparciu o umowę zlecenia,
- atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas,
- pracę w okolicach krakowskich Rybitw,
- możliwość przejścia na umowę o prace po ok. pół roku,
- szkolenia wdrożeniowe pod okiem bardziej doświadczonych pracowników,
- pracę od zaraz,
- miłą i sympatyczną atmosferę w pracy.

Czego wymagamy?
dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6),
- chęci i zaangażowania do pracy.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ!

Numer referencyjny: PD/04/2019/KRK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.