Praca w Domu- Telefoniczny Konsultant Klienta

PAG

31-456 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma PSG zajmująca się usługami bankowymi zatrudni osobę na stanowisko Telefoniczny Konsultant Klienta. Szukamy młodych osób, pozytywnie nastawionych do pracy, praca idealna dla młodych mam, które mogą pracować w domu. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i przyjazną atmosferę pracy.

Do obowiązków Konsultanta będzie należało:

-pozyskiwanie nowych Klientów poprzez rozmowę telefoniczną

-utrzymywanie dobrych relacji z Klientem

-przygotowywanie indywidualnych ofert dla Klientów

Oferujemy:

-zakres obowiązków wykonywany w domu

-pracę w przyjaznej atmosferze

-szkolenia

-elastyczne warunki współpracy

-atrakcyjne wynagrodzenie zależne od efektów pracy (stałe wynagrodzenie+ wysoka prowizja)

Prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających cv ze zdjęciem

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

-zdolności komunikacyjnych, zaangażowania, otwartości, pozytywnego nastawienia do pracy

-dobrej organizacji pracy

- mile widziane doświadczenie w sprzedaży przez telefon

Prezentacja firmy

Firma zajmująca się pozyskiwaniem Klientów (usługi bankowe i tele... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 600PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia