Praca w domu dla UCZNIÓW/STUDENTÓW 10 pln netto za godzinę

AK Consulting

Katowice i okolice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma doradczo-konsultingowa poszukuje nowych współpracowników do nowego projektu. Praca zdalna w domu przez internet.

ZADANIA:
- udział w kampaniach badawczo-marketingowych
- pozyskiwanie nowych osób do wzięcia udziału w badaniach rynkowych
- promowanie produktów i usług on-line

OFERUJEMY:
- umowę zlecenie/dzieło
- wysokie wynagrodzenie podstawowe ( od 8 do 15 pln netto - średnia 10 pln netto za godzinę ) plus premie
- NAPRAWDĘ ELASTYCZNY GRAFIK - sam decydujesz w jakich godzinach pracujesz
- pracę dodatkową na minimum 10 godzin tygodniowo
- możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
- dla najlepszych szansa na stałą współpracę i awans

Informujemy że rozmowa kwalifikacyjna i szkolenie odbędzie się w w naszym biurze w centrum Katowic.

Wymagania

- komunikatywność
- chęć do pracy
- rzetelność i uczciwość
- własny komputer ze stałym dostępem do internetu

Prezentacja firmy

Główną działalnością firmy jest doradztwo w zakresie prowadzenia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
12PLN - 18PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta