Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób do wykonywania oględzin i pomiarów instalacji elektrycznej i gazowej w blokach i kamienicach. Zapewniamy miernik, telefon, tablet, samochód. Praca na pełny etat poza Wrocławiem od poniedziałku do piątku !!!!! Realizujemy kontrakty w różnych miastach Polski (wyjazd na 5 dni do innego miasta). Zapewniamy umowę o pracę, szkolenie, (uprawnienia SEP elektryczne i/lub gazowe), narzędzia, transport i noclegi. Wymagamy zaangażowania, samodzielności, znajomości obsługi komputera, prawo jazdy. Prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Prezentacja firmy

Firma istnieje od 1998 r. <br/>Zajmujemy się projektowaniem, wykonastwem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
za ilość
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis