Praca w centrum Poznania

BMC Marketing

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy kreatywnej i ambitnej osoby, która nie boi się wyzwań.

Nie kładziemy nacisku na doświadczenie, ponieważ oferujemy kompleksowe szkolenie.
Osoba chcąca się rozwijać nabędzie również umiejętności niezbędne do koordynacji i organizacji pracy zespołu.
Oferujemy współpracę pod okiem doświadczonych osób w zgranym, dynamicznym zespole, z możliwościami szybkiej promocji i rozwoju.
Osoba zorientowana na osiąganie zamierzonych celów będzie mogła rozwijać się w strukturze naszej firmy, krocząc określoną ścieżką kariery zawodowej.
Co więcej najlepsze osoby z naszego zespołu będą miały możliwość odbycia ciekawych szkoleń w kraju i za granicą.
Zapewniamy motywujące wynagrodzenie a także możliwość współpracy w ciągle rozwijającej się firmie.

Powierzamy następujące zadania:

- współpraca z Klientem indywidualnym
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy
- efektywne zarządzanie własnym czasem
- osiąganie powierzonych celów
- rzetelny nadzór nad realizacją projektów
- działanie w obszarze obsługi Klienta i sprzedaży

Wymagania

Szukamy osoby:

- komunikatywnej i otwartej
- pozytywnie nastawionej do nowych wyzwań
- zaangażowanej oraz kreatywnej w pracy zespołowej
- gotowej do nauki a także nastawionej na własny rozwój
- lubiącej prowadzić i motywować innych
- kierującej się własną pasją

Prezentacja firmy

BMC Marketing jest nowo powstałą firmą marketingową ściśle współpracując... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi