Praca w butiku / Sprzedawca - Niemcy

FallWork Sp. z o.o.

Westerland, Sylt, zagranica

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Westerland, Sylt

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231. z certyfikatem na rynek niemiecki pozwalającym oferować Kandydatom pracę w Niemczech, poszukuje obecnie dla swojego Klienta Kandydatów, gotowych do wyjazdu i pracy zarobkowej w Niemczech.

Poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko: Sprzedawca

Lokalizacja - wyspa Sylt, Niemcy

Zakres obowiązków:

• Sprzedaż konfekcji

• Obsługa klienta

• Obsługa kasy fiskalnej

• Dbanie o porządek

• Wykładanie towaru, dbałość o właściwą ekspozycję towaru

Wymagania:

• Doświadczenie na stanowisku sprzedawcy

• Znajomość j. niemieckiego – umożliwiająca rozumienie poleceń i pozwalająca porozumiewać się w miejscu pracy

• Wysoka kultura osobista, miłe usposobienie

• Zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy:

• Umowę o pracę tymczasową, z terminowo wypłacanym wynagrodzeniem miesięcznym

• Pracę na pełny etat z wynagrodzeniem godzinowym 12,00 euro brutto

• Premie za pracę w święta

• Szkolenie wstępne – na miejscu

• Darmowe zakwaterowanie

• Stabilne zatrudnienie

• Praca w przyjaznej atmosferze

• Praca sezonowa - do 31.10

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV (wraz z klauzulą) za pośrednictwem serwisu.

Informujemy, że odezwiemy się do wybranych kandydatów.

FallWork Sp. z o. o. Nr Cert. 6231

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.