praca w branży motoryzacyjnej - wysokie premie oraz zorganizowany dojazd do pracy!

Randstad Polska Sp. z o.o.

Strzelce Opolskie, opolskie

Randstad Polska to największa agencja zatrudniająca w Polsce! Z nami zawsze odnajdziesz bezpieczną i legalną pracę u renomowanych pracodawców w województwie opolskim!

Dla naszego klienta, największego pracodawcy w województwie opolskim poszukujemy obecnie kandydatów do pracy na produkcji

Nr ref.: 38015
Praca stała
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Zakres obowiązków:
  • kontrola jakościowa wiązek samochodowych
  • proste prace produkcyjne
  • komplementacja towaru
  • przygotowywanie towaru do wysyłki
  • zachowanie porządku w miejscu pracy
  • pakowanie produktów

Oczekiwania:
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku
  • chęć do pracy również w godzinach nadliczbowych (płatne wg przepisów prawa pracy + dodatkowo premiowane!!!)
  • dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość otrzymania wysokich premii (do 900 zł miesięcznie)
  • nie wymagamy doświadczenia zawodowego!
  • zorganizowany dojazd z okolicznych miejscowości

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)