Praca w biurze z wykorzystaniem języka niemieckiego

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Administracja biurowa

Opis stanowiska:

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientem w języku niemieckim
  • Odpowiadanie na zapytania klienta
  • Rozwiązywanie problemów
  • Obsługa nadchodzących zgłoszeń
  • Przygotowywanie raportów
  • Wprowadzanie danych do systemu

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • Komunikatywność i otwartość
  • Zainteresowanie pracą w obsłudze klienta
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
  • Bogaty program szkoleniowy
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
  • Ciągłe doskonalenie umiejętności językowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.