Praca w biurze telefon + komputer. Wynagrodzenie 2000 zł netto !

Joy Ticket Sp. z o.o.

31-526 KRAKÓW, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zajmujemy się outsourcingiem dla firm z sektora zakupów grupowych, promując obecnie w Krakowie takie marki jak: Teatr Ludowy, Teatr Łaźnia Nowa, Kabaret Piwnica Pod Baranami, Restauracja Ratuszowa, Club Shine, Club Cień oraz wiele innych.

Poszukujemy młodych ludzi, którzy chętnie zbudują sprawnie działający zespół oraz są zainteresowani możliwością otrzymania awansu.

Posiadamy bardzo dużą bazę swoich klientów, którzy regularnie nabywają od nas usługi i dlatego prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko opiekuna klienta, do zadań którego należało będzie:

1. Telefonowanie do klientów w celu przedstawienia nowej promocji.

2. Wysyłanie email do klientów w celu przesłania oferty.

3. Przygotowanie trasy dla kurierów w celu dostarczenia zamówionych produktów.

4. Aktualizowanie bazy oraz raportowanie swojej codziennej pracy

Dla wybranych 5 osób zapewnimy:

1. Stałe wynagrodzenie podstawowe + prowizje + premie

2. Regularne płatności w postaci wypłat tygodniowych

3. Profesjonalne szkolenia w trakcie trwania współpracy

W procesie rekrutacji liczyć się będzie kolejność zgłoszeń. CV prosimy wysyłać wraz ze zdjęciem.

Wymagania

Od kandydatów na stanowisko wymagamy:

  • komunikatywności,
  • umiejętności pracy w grupie,
  • otwarcia na nowe wyzwania,
  • chęci rozwoju.

Prezentacja firmy

Joy Ticket to portal, w którym znajdziecie broszury rabatowe. Dzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
występują
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta