Praca w biurze nieruchomości

CZERWONKA NIERUCHOMOŚCI

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

 Osoba zatrudniona  będzie odpowiedzialna za realizację powierzonych zadań i osiąganie zamierzonych celów.

Obsługa klienta, w tym głównie pozyskiwanie ofert i podpisywanie umów pośrednictwa wraz z dokumentacją fotograficzną, wprowadzanie danych do programu, przygotowywanie prezentacji ofert w zakresie marketingu i reklamy.

Wymagania

  • Wysoka kultura osobista
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
  • Gruntowna znajomość obsługi komputera
  • Samodzielność
  • Wiek bez ograniczeń

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczanie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."

Prezentacja firmy

Działamy ciągle dostosowując się do zmieniających się wymagań rynkowych,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
Po okresie próbnym - stała współpraca
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena