Praca w biurze nieruchomości Metrohouse S.A. Katowice

Aproa Group Sp. z o.o.

40-055, śląskie

Od: Aproa Group Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 40-055

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena

Jeżeli poszukujesz pracy, w której każdy dzień wygląda inaczej i pozwala na zdobycie nowych doświadczeń w prestiżowej branży, jednocześnie zapewniając stale nowe wyzwania

- zapraszamy do naszego zespołu w Katowicach!

Metrohouse S.A. to wiodąca sieć agencji nieruchomości w Polsce obecna na rynku od 10 lat. Oferta firmy obejmuje pośrednictwo w sprzedaży, kupnie i wynajmie nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. W skład grupy wchodzi również dział kredytowy Metrofinance i Salon Dewelopera.

Kilka cech, które musisz posiadać:
- systematyczność, dobra organizacja pracy
- dyspozycyjność
- umiejętność negocjacji
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- wysoka kultura osobista

Z pewnością Twoim dodatkowym autem będzie dla nas
doświadczenie w branży nieruchomości, sprzedaży, handlu oraz obsłudze klienta.

Zapewniamy:
- niezbędne narzędzia pracy (m. in. laptop, telefon, aparat)
- samochód służbowy do dyspozycji
- stabilność zatrudnienia
- możliwość rozwoju w strukturach firmy
- szkolenia wdrożeniowe i podnoszące kwalifikacje
- opiekę oraz wsparcie przełożonego na każdym etapie pracy

Forma współpracy przez pierwszych 6 miesięcy:
- umowa-zlecenie
- podstawa zadaniowa + prowizja

Twój zakres obowiązków:
- wyszukiwanie atrakcyjnych nieruchomości na terenie Katowic
- tworzenie ofert sprzedaży lokali, wraz z dokumentacją zdjęciową i planami
- utrzymywanie dobrych relacji z klientami firmy
- monitorowanie rynku nieruchomości

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) prosimy o załączenie pisemnej zgody na przetwarzanie przez Metrohouse S.A. danych osobowych w celach rekrutacji.