Praca w biurze nieruchomości - agent nieruchomości

Okazja

40-164 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Nieruchomości z Katowic poszukuje osoby samodzielnej, dobrego handlowca, najchętniej z praktyką do pracy przy sprzedaży i wynajmie nieruchomości z terenu Katowic i okolic.
Oferujemy wysokie wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników, możliwość rozwoju zawodowego. Umowa agencyjna lub zlecenie.
Obowiązki:
- pozyskiwanie ofert do sprzedaży, najmu nieruchomości
- prezentacja nieruchomości do sprzedaży
- utrzymywanie dobrych stosunków z klientami biura
- monitorowanie rynku nieruchomości

Wymagania

- doświadczenie i zacięcie handlowca
- odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę
- bardzo dobra organizacja pracy
- dyspozycyjność, samodzielność, systematyczność
- wysoka kultura osobista
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- mile widziane doświadczenie

Prezentacja firmy

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu pośrednictwa w obrocie ni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena