Opis stanowiska pracy

Poszukuje pracownika do biura kredytowego w Dąbrowie Górniczej na samodzielne stanowisko jako doradca klienta.
Osoba ta będzie odpowiedzialna za:
- obsługę klientów, dbanie o wizerunek firmy,
- spisywanie wniosków, umów, analiz z klientami,
- przedstawianie ofert bankowych, porównywanie ofert,
- sprzedaż kredytów bankowych, chwilówek, pożyczek i innych rozwiązań finansowych dla naszego klienta.

Oczekujemy:
- umiejętności budowania trwałych relacji z Klientem,
- umiejętności sprzedażowych (rozpoznawania potrzeb klienta),
- determinacji w dążeniu do celu,
- zaangażowania,
- realizacja określonych planów sprzedażowych,
- samodzielne zarządzanie placówką,
- umiejętność negocjacji,
- biegłej znajomości komputera,
- żyłkę handlowca
- wykształcenia min. średniego.

Nasza firma oferuje:
- praca od godziny 9:00 do 17:00, oddział w Dąbrowie Górniczej
- premia za wyniki sprzedażowe,
- pakiet prywatnej opieki medycznej PZU,
- kartę multisport,
- karty upominkowe,
- szkolenie na wyżej wymienione stanowisko

Wymagania

Oczekujemy:

Prezentacja firmy

Firma z branży pośrednictwa finansowego z 13-sto letnim doświadczeniem,N... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta