Praca w Anglii przy zwrotach odzieży

Quality Course Ltd.

HALIFAX WEST YORKSHIRE, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Transline Group istnieje na rynku od 1989 roku i jest agencją zatrudnienia w szeroko pojętej branży logistycznej. Jako jeden z największych dostawców pracowników magazynowych w Wielkiej Brytanii zaopatrujemy 66 lokalizacji
w ponad 10 tys. pracowników przemysłowych dziennie. Naszymi klientami są jedne z największych firm z branży sprzedażowej i logistycznej w Wielkiej Brytanii. Nasze dywizje: Przemysłowa, Techniczna i Transportowa zaopatrują naszych klientów w pracowników magazynowych, techników i kierowców kategorii C i C+E
Jesteśmy laureatem nagrody „Best Industrial Agency of the Year 2010” oraz „Best Outsourced Solution 2012” przyznawanej przez The Recruiter Magazine . W 2013 otrzymaliśmy tytuł „Innovator of the Year 2013” na Halifax Courier Business Awards.
Jesteśmy dynamicznie rosnącym liderem z branży przemysłowej z obrotem sięgającym £100 mln w roku 2013!

Aktualnie poszukujemy osob dla naszego prestiżowego Klienta w Wielkiej Brytanii (Selby) na stanowisko:

PRACOWNIK DO OBSŁUGI ZWROTÓW ODZIEŻY Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM
SELBY

Na tym stanowisku będziesz współpracował z jednym z największych liderów Mody i Odzieży w Wielkiej Brytanii.
Twoje zadanie będzie polegać na przyjmowaniu i realizacji zwrotów odzieży do magazynu Klienta, podobnie jak
w zwykłych sklepach odzieżowych.

Obowiązki:
• Oględziny i sprawdzanie ubrań zwróconych przez klientów;
• Kwalifikacja odzieży do ponownej sprzedaży
• Składanie ubrań do ponownej sprzedaży;
• Pakowanie ubrań w celu ponownej sprzedaży.

Wymagania:
NIE JEST WYMAGANE WCZEŚNIEJSZE DOŚWIADCZENIE NA W/W STANOWISKU
• Dobra znajomość różnego rodzaju ubiorów;
• Spostrzegawczość i dbałość o szczegóły;
• Umiejętność składania i pakowania ubrań;
• Umiejętność pracy pod presją czasową;
• Sumienność i pracowitość.
Język angielski jest wymagany na poziomie komunikatywnym. Z każdym Kandydatem przeprowadzana jest indywidualna rozmowa sprawdzająca znajomość języka.

Oferujemy:
• Stawkę godzinową w wysokości £6.31 - £10.04;
• Interesującą pracę pełną wyzwań w międzynarodwym środowisku;
• Pomoc przy relokacji.

Firma Transline Group jest partnerem EURES.
Jesteś w wieku 18-30, interesuje Cię nasza oferta, ale nie masz pieniędzy na wyjazd? Mamy dobre wieści! EURES może Ci zaoferować 1000 EUR na relokację**.
Po pozytywnym rozpatrzeniu aplikacji zaprosimy Cię na spotkanie informacyjno-szkoleniowe w Poznaniu, gdzie omawiane będą konkretne oferty pracy.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV za pomocą kliknięcia "Aplikuj"
Alternatywnie, zainteresowane osoby zapraszamy do odwiedzenia naszego biura
w Poznaniu przy Starym Rynku 95/96, piętro 3. Telefon: 61 880 08 77.

*z dopiskiem:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie
z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

An Industrial recruitment firm established in 1989<br/><br/> One ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne