Praca w Agencji Nieruchomości w Krakowie

Cavhome

30-701 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

CAVHOME Nieruchomości w Krakowie z wieloletnim doświadczeniem licencjonowanych pośredników zatrudni osobę bystrą i dyspozycyjną na stanowisko specjalisty ds sprzedaży i wynajmów nieruchomości.
Mile widziane doświadczenie w branży, telefonicznym i bezpośrednim kontakcie z klientem.Praca w biurze, domu i w terenie.

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
-pozyskiwanie ofert sprzedaży jak i wynajmów nieruchomości
-tworzenie ofert marketingowych pozyskanych nieruchomości
-prezentacja nieruchomości
-negocjowanie umów
-systematyczne aktualizowanie baz danych
-stały kontakt z właścicielami nieruchomości

OFERUJEMY:
-Ciekawą pracę w zgranym zespole
-możliwość rozwoju i awansu zawodowego
-specjalistyczne, systematyczne szkolenia
-trakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
-elastyczne godziny pracy

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
-Zaangażowania
-uczciwości
-łatwości w nawiązywaniu kontaktów
-dyspozycyjności
-umiejętności negocjacji
-prawo jazdy kat B
-doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Łącząc pasję i zdobywane przez lata doświadczenie w kilku regiona... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premie i dodatki
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena