Praca tymczasowa ankieter/-ka

Marketing Research World

44-100 Gliwice, opolskie

Opis stanowiska pracy

Firma MRW w związku z realizacją projektu na terenie województwa opolskiego poszukuje osób w charakterze ankietera/ankieterki.
Miejsce realizacji zlecenia: poszczególne miasta województwa opolskiego:
01. Brzeg
02. Głubczyce
03. Kędzierzyn-Koźle
04. Kluczbork
05. Krapkowice
06. Namysłów
07. Nysa
08. Olesno
09. Opole
10. Strzelce Opolskie
11. Prudnik

Główne zadania: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację ankiet z respondentami w wyznaczonych placówkach.
Pracodawca oferuje:
- współpracę w oparciu o umowę cywilno – prawną
- wynagrodzenie według stawki godzinowej plus wysokie premie zadaniowe
- szkolenie przygotowujące do realizacji zleconych zadań
- pracę w godzinach 7:00-16:00
- udział w realizacji ciekawego projektu badawczego
- możliwość podjęcia współpracy przy kolejnych projektach

Wymagania

Firma poszukuje osób:
- posiadających umiejętności komunikacyjne
- o wysokiej kulturze osobistej
- angażujących się w wykonywane zadania
- dokładnych
- skrupulatnych
- rzetelnych
- dyspozycyjnych w okresie trwania projektu
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.
Aplikację prosimy zatytułować: Ankieter – imię i nazwisko i powiat
Termin wykonywania pracy: sierpień-wrzesień 2015
Rezerwujemy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926)."

Prezentacja firmy

MRW jest firmą realizującą badania marketingowe i opinii publicznej, któ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/08/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne