Praca trener IT - Gdańsk

Edukey s.c.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma szkoleniowa poszukuje do współpracy doświadczonych Trenerów do prowadzenia szkoleń komputerowych:

• Pakiet MS Office (Excel, VBA, Word, PowerPoint, Access, Outlook)
• Programowanie (m.in. Java, Python, C++, C#, Objective-C, MS SQL, XML, Android)
• Tworzenie stron www (HTML 5, CSS, JavaScript, PHP, Ajax, JQuery, mySQL)
• Grafika (pakiet Adobe, Corel Draw, Gimp itp.)

Oferujemy:
• możliwość stałej współpracy
• wynagrodzenie negocjowane indywidualnie
• elastyczność form i godzin współpracy
• wpływ na metodykę i sposób prowadzenia szkoleń
• narzędzia informatyczne ułatwiające pracę

Osoby zainteresowane współpraca prosimy o przesłanie:
• CV i listu motywacyjnego,
• skanów posiadanych referencji i certyfikatów,
• listy przeprowadzonych do tej pory szkoleń wraz z wykazem godzinowym,
• informacji dotyczącej wysokości oczekiwanej stawki wynagrodzenia netto za 1h pracy.

Do dokumentów aplikacyjnych prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz kolejnych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Wymagania

Wymagania:
• minimum 200 godzin przeprowadzonych szkoleń,
• minimum 5 lata doświadczenia zawodowego (nie tylko jako trener),
• samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność,
• dobry kontakt z kursantami i wysoka kultura osobista,
• wskazane wykształcenie kierunkowe,
• mile widziane certyfikaty (np. Microsoft, Adobe, Google, Oracle, ECDL, itp.).

Prezentacja firmy

Edukey to firma szkoleniowo-doradcza dążąca do dostosowania wiedzy i kom... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia