Praca sprzątanie - Bydgoszcz Stary Fordon

Porządni Group Sp. z o.o.

85-009 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy:

Pracownika utrzymania czystości 4h pn-pt - Panie

Firma PORZĄDNI GROUP SP. Z O. O. oferuje pełną paletę usług w zakresie sprzątania wewnętrznego i zewnętrznego, a także utrzymania zieleni i odśnieżania. Utrzymujemy w czystości wszystkie rodzaje obiektów: fabryki, biura, banki, salony samochodowe, hale magazynowe i produkcyjne, placówki zdrowia, osiedla mieszkaniowe etc.

Wymagania:
- doświadczenie w pracach porządkowych - sprzątaniu
- zamieszkiwanie Fordon Bydgoszcz
- motywacja do pracy,
- samodzielność w działaniu.

Oferujemy:
- pracę godz. 17:00-21:00
- miejsce pracy - Stary Fordon, Bydgoszcz
- stałą współpracę i dodatkowe zlecenia

Zainteresowanych proszę o przesłanie dokumentów aplikacyjnych przez infopraca, lub osobiście Bydgoszcz ul Dworcowa 73.

W tytule wiadomości proszę o wpisanie syg.: PUC/fordon/09/2015

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”

Wymagania

Wymagania:

Prezentacja firmy

Firma PORZĄDNI GROUP SP. Z O. O. oferuje pełną paletę usług w zak... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
550PLN - 900PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne