Opis stanowiska pracy

Jeżeli właśnie rozpoczynasz karierę zawodową, nasza firma to najlepsze miejsce na polepszenie swojej sytuacji finansowej.
Nie potrzebujesz doświadczenia!! Przekażemy Ci wszystko czego nauczyliśmy się w czasie 15 lat obecności na rynku. Jesteśmy otwarci na na nowe propozycje. Doskonalimy oraz na bieżąco poszerzamy zakres świadczonych usług, zgodnie z wymaganiami naszych klientów.

Na chwile obecną rekrutacja odbywa się na stanowiska to działów handlowych oraz obsługi klienta na okres wakacji.

Chcesz zarobić na nowy rok szkolny?

Daj sobie szanse i wyślij nam Swoje CV.

Prezentacja firmy

Jesteśmy strategicznymi partnerem renomowanych firm, które dzięki... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
21
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting