Praca sezonowa: Szklarnia- wycinanie korzeni malin/truskawek ( z doświadczeniem)!!

Pran Sp. z o.o.

Molenschot- okolice Bredy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy pracowników do pracy w sektorze ogrodniczym

Pracownik w ogrodnictwie- wycinanie korzeni malin/truskawek

Praca na sezon- okres 4-6 tygodniPrzy sadzeniu, sortowaniu, przycinaniu.

Na zewnątrz i w szklarni.

stawka: 9 euro brutto/h

miejscowość: Molenschot- okolice Bredy

- Przycinanie korzeni malin / truskawek (8 kg na godzinę).

- Zbieranie malin pędami truskawek w szklarniach /.

- Sadzenie rozsady w polu.

- Praca w szklarni lub na wolnym powietrzu.

- Praca na okres kilku tygodni - w przypadku osiągnięcia dobrych wyników, istnieje możliwość, aby kontynuować dopiero maj 2015

- Praca od poniedziałku do piątku z możliwością pracy w soboty.

 To nie jest oferta dla par

Wymagania

Wymagania:

- komunikacja w j.angielskim (mogą być też podstawy języka)

- doświadczenie w pracy w branży ogrodniczej/ w podobnej pracy

- chęć wyjazdu od Zaraz na 4-6 tygodni

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo