Praca sezonowa dla Panów- ZWROT KOSZTÓW WYJAZDU - magazyn z oponami

Dako Job Center

Niemcy, zagranica

Dako Job Center Dako Job Center
Firma Dako Job Center z Gliwic (Nr Agencji 25369)
pilnie poszukuje:

Miejsce pracy: Niemcy

Agencja pracy tymczasowej DAKO JOB CENTER prowadzona przez spółki z grupy firm DAKO funkcjonujące w Gliwicach, od ponad 20 lat oferuje pełny zakres usług w ramach nowoczesnej rekrutacji i zarządzania personelem w oparciu o leasing pracowniczy na terenie Niemiec.

!! ZWRACAMY KOSZTY WYJAZDU DO PRACY !!

Co musisz wiedzieć?
 akcja dotyczy konkretnej oferty
 maksymalnie wrócimy 250 zł
 należy przedstawić do wglądu rachunek za usługi transportowe
 osoby wyjeżdżające swoim samochodem otrzymają zwrot za paliwo w kwocie ryczałtu 250zł

Zakres obowiązków:
Praca sezonowa polega na przyjmowaniu opon na magazyn, obsłudze klientów, pracach porządkowych. Firma zajmuje się wulkanizacją opon, a także przechowywaniem ich. Praca trzy-zmianowa.

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenia - 9,49 euro brutto za godzinę pracy,
- ubezpieczenie zdrowotne,
- zagwarantowane zakwaterowanie,
- opiekę polskiego koordynatora,

Prosimy o kontakt pod numery telefonów: 606 860 479, 664 092 467, 784 045 261

Wymagania:
- chęć do wyjazdu i pracy,
- dyspozycyjność,
- mile widziany samochód,

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.