PRACA Serwisant systemów ,filtrów wody, obsługa handlowa klienta BYTOM

F.H. Selene

Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Przedział wynagrodzenia: 1500,00 zł - 5000,00 zł / Miesięczny (netto)

Premie, dodatki: TAK

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Czas trwania umowy:

Liczba wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie Podstawowe

- centrala firmy znajduje się w Bytomiu

- obsługa klientów firmy w zakresie serwisu filtrów do uzdatniania wody

- obsługa po sprzedażowa klientów firmy

- utrzymywanie kontaktu i relacji z klientami

- sprzedaż usług i produktów

- wykonywanie usług pogwarancyjnych i gwarancyjnych

- obsługa klientów z województw: Śląsk, Opolskie, Małopolskie, Dolnośląskie, Świętokrzyskie, Łódzkie.

Wymagania

- prawo jazdy kat. B

- znajomość nawigacji Automapa

- umiejętność obsługi urządzeń Pocket PC

- mile widziana znajomość rozmów handlowych

- mile widziana zaawansowana obsługa użytkowa samochodu

- gotowość do wyjazdów (2 – 3 dni)

- szkolenie 5 dniowe
zapewniamy samochód firmowy, nawigację, zestaw serwisowy,szkolenia

mile widziane doświadczenie w serwisie filtrów lub innych - połączony z obsługa klienta

Prezentacja firmy

Firma SELENA jest dynamicznym rozwijającym się przedsiębiorstwem ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis