Praca przy zbiorze szparag HOLANDIA

Get Job Sp. z.o.o.

Ospel, zagranica

Od: Get Job Sp. z.o.o.
Miejsce pracy: Ospel

Opis stanowiska:
Wszelkie prace związane z uprawą oraz zbiorem szparagów, a także obowiązki z przygotowywaniem zbiorów do sprzedaży – sortowanie, obieranie, pakowanie.

Wymagamy:
- doświadczenia na ww. stanowisku
- poszukujemy osób chcących pozostawać i pracować za granicą na dłuższy okres czasu,
- oczekujemy sumienności w realizacji zleconych zadań,
- ze względu na charakter wykonywanej pracy poszukujemy osób o dobrej kondycji fizycznej, oraz stanie zdrowia – w szczególności mężczyzn.

Znajomość jednego z języków obcych: angielskiego, niemieckiego, lub holenderskiego (minimum w stopniu podstawowym) – mile widziana lecz nie stanowi warunku koniecznego.

Oferujemy:
Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującymi na terenie kraju wykonywanej pracy. Ponadto zapewniamy ubezpieczenie, oraz zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy, a także opiekę polskiego rezydenta.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)"

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.