Praca przy sprzataniu autobusów, Lublin

Team Work Sp. z o.o.

20-023 LUBLIN, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Praca w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22), elastyczny grafik, dopasowany indywidualnie do pracownika:

zakres obowiązków:

* generalne sprzątanie autobusów wewnątrz

Wymagania

* status ucznia lub studenta oraz wiek 18-26 lat,
* dyspozycyjność do pracy 2-3 dni w tygodniu

Prezentacja firmy

Agencja Zatrudnienia Team Work, numer certyfikatu 10134. <br/> <br/>Jedn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Inne, Praca Ochrona