Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od 15 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Praca przy sadzeniu/zbieraniu roślin.

Miejsce pracy: ZEIST (okolice miast Utrecht, Amersfoort)

Opis stanowiska:

  • Prace pielęgnacyjne i fizyczne przy zieleni
  • Przesadzanie i pielęgnacja sadzonek i roślin
  • Praca na polu przy zbieraniu nasion trawy
  • Fizyczna praca na zewnątrz bez względu na warunki pogodowe
  • Praca w pobliżu dużych pojazdów rolniczych.

Oferujemy:

  • Stawka godzinowa brutto 9,83 €
  • Comiesięczne wypłaty na konto
  • Transport sprawdzonymi przewoźnikami do Holandii
  • Transport z miejsca zakwaterowania do pracy
  • Zakwaterowanie i opiekę polskich koordynatorów w Holandii
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu
  • Pomoc w dopilnowaniu wszystkich formalności, takich jak numer SOFI
  • Zaliczka już po pierwszym przepracowanym tygodniu
  • Możliwość długotrwałej współpracy

Dodatkowo:

  • Pakiet startowy o wartości 120 zł (poszewka na pościel, holenderska karta do telefonu, słowniczek polsko-holenderski)
  • Transport do Holandii gratis (dla osób do 22 r.ż. włącznie oraz dla osób biorących udział w projektach dla bezrobotnych)
  • Internetowy profil pracowników, który zawiera: wizualny pasek wypłat, wyliczenia przepracowanych godzin i poniesionych kosztów oraz wgląd do wszelkich dokumentów

Wymagania:

  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane prawo jazdy
  • Motywacja i zaangażowanie w pracy
  • Chęć do pracy w Holandii na dłuższy okres
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Covebo Work Office Sp. z o.o.