Praca przy produkcji okien w Legionowie.

OTTO Work Force

Legionowo, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Legionowo

OTTO POLSKA Sp. z o. o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów lidera w produkcji okien poszukujemy osoób do pracy przy produkcji.

Produkcja okien, drzwi, fasad.

Nr ref. PP/LEG/2015

Wymagania:

• Doświadczenie przy produkcji okien, drzwi i fasad

• Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

• Dobra znajomość rysunku technicznego

• Rzetelność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

Obowiązki;

• Produkcja okien, drzwi i fasad

• Obsługa maszyn produkcyjnych

Oferujemy:

• Umowę zlecenie

• Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

• Praca zmianowa

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.