praca przy produkcji- monter

Nr ref.: 39506
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Stargard

Zakres obowiązków:

- montaż urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną
- dbanie o wysoką jakości montowanych urządzeń

Oczekiwania:

• wykształcenie min. zawodowe- mile widziani absolwenci szkół o profilu technicznym

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (montaż/naprawa urządzeń mechanicznych, elektrycznych lub hydraulicznych)
• umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami wiertarka, szlifierka, klucz dynamometryczny)
• umiejętność czytania rysunku techniczneg

Oferta:

- pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość premii kwartalnych
- dofinansowanie do stołówki pracowniczej
- pracę w przyjaznej atmosferze w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)