Praca przy pakowaniu - Wrocław, Psie Pole

Beetsma Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Beetsma (APT 5169) poszukuje chętnych osób do pracy dla jednego ze swoich kluczowych Klientów z branży logistycznej na stanowisko:
PAKOWACZ

Miejsce pracy: Wrocław, Psie Pole.

Opis stanowiska pracy:
• pakowanie artykułów,
• układanie produktów na paletach,
• kontrola ilościowa i jakościowa pakowanych artykułów,
• dbałość o porządek w obszarze wykonywanych czynności.

Oferujemy:
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• pracę na podstawie umów cywilno-prawnych,
• 3 - zmianowy system pracy,
• atrakcyjny system wynagradzania.

Wymagania:
• aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
• gotowość do pracy fizycznej,
• mile widziane doświadczanie na podobnym stanowisku,
• gotowość do pracy w systemie zmianowym,
• dyspozycyjność i elastyczność,
• odpowiedzialność za powierzone obowiązki.

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji