Praca przy pakowaniu produktów mięsnych

Euroservices Contracting Polska Sp. z o.o.

Holandia, Best, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euroservices Polska Sp. z o.o. nr cert. 1069 poszukuje pracowników do pracy w Holandii.

Miejsce pracy: Holandia - Best

Praca od zaraz

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy

Oferujemy

  • umowę o pracę na holenderskich warunkach
  • wynagrodzenie adekwatne do zadań i wykonywanej pracy zgodne z holenderskimi stawkami dla branży/sektora
  • pełny wymiar czasu pracy (możliwe soboty)
  • tygodniowe wypłaty wynagrodzenia na konto walutowe
  • możliwość wypłaty zaliczek
  • zakwaterowanie w dobrym standardzie
  • dojazd do pracy firmowym transportem
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu

Prosimy osoby zainteresowane o przysłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Euroservices Polska Sp. z o. o. jest firmą z wieloletnią tradycją. Posia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis