Praca przy pakowaniu od za raz w Łodzi

Biznes Partner Sp. z o.o.

Pabianice, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej BIZNES PARTNER SP. Z O.O. zatrudni kobiety i mężczyz do pracy przy pakowaniu różnego rodzaju elementów. Tworzenie zestawów, przygotowywanie paczek do wysyłki.
Praca w systemie trzy zmianowym pon.-pt., umowa zlecenie ze stawką 9,50 zł. brutto za godzinę
Nie wymagamy doświadczenia, możliwość przyuczenia.
Praca od za raz.
Praca w Łodzi na Nowym Józefowie.

CV prosimy przesyłać przez serwis z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
9PLN - 10PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji