praca przy mrożonych rybach - od zaraz

Randstad Polska Sp. z o.o.

Koszalin, zachodniopomorskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj – aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

Dobry pracodawca szuka dobrych pracowników produkcji!

Zastanawiałaś się kiedyś, jak to jest pracować w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym z wysoko wykwalifikowaną kadrą? Teraz masz szansę się o tym przekonać!

Dynamicznie rozwijająca się firma Espersen z Koszalina, światowy lider na rynku przetwórstwa rybnego, poszukuje pracowników produkcji! Nie czekaj i zgłoś się już dziś, bo praca jest do podjęcia od zaraz!

Nr ref.: 40170
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Koszalin

Zakres obowiązków:
  • sortowanie i pakowanie ryb
  • ważenie kartonów na linii produkcyjnej

Oczekiwania:
  • książeczka SANEPID lub chęć jej wyrobienia
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym 6-14, 14-22, 22-6
  • chęć do pracy, punktualność

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z opłaconym ZUS
  • terminowe wynagrodzenia wraz z bonusami sięgające od 2000 zł  brutto
  • płatne urlopy, ubezpieczenie zdrowotne
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia u naszego Klienta, który dba o swoich pracowników oraz posiada wysoką renomę
  • odzież robocza od pierwszego dnia pracy
  • dobry dojazd z centrum miasta
  • oferujemy bus pracowniczy dla ludzi z Bobolic i okolic

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)