Praca przy inwentaryzacji dla 12 osób

Adecco Poland Sp. z o.o.

Tarnowskie Góry, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

praca w C.H. Tarnowskie Góry

Zakres obowiązków:

  • Liczenie, skanowanie / spisywanie towaru
  • Segregowanie, układanie towaru

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w dniu 02.12.2016, w godzinach 7:00-15:00
  • Dokładność, sumienność, zaangażowanie
  • Mile widziany status ucznia/studenta

Oferujemy:

  • Pracę dodatkową
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Umowę zlecenia
  • Możliwość pracy razem ze znajomymi

Oferta dotyczy pracy tymczasowej z możliwością regularnej współpracy.

Poleć tą ofertę znajomym!

Numer referencyjny: ITF-TG/11/16/KTW
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.