Praca pielęgniarka Anglia / Mental Health Nurse / St. Asaph / Walia

Prowork.PL

00-040 Warszawa, zagranica

Opis stanowiska pracy

Klient ProworkPL, sieć prywatnych szpitali w Walii zatrudni pielęgniarki psychiatryczne - Registered Mental Health Nurses / Learning Disability Nurses do pracy z osobami niepełnosprawnymi w prywatnym szpitalu w St. Asaph / hrabstwo Denbighshire. Dostępne stanowiska również w innych lokalizacjach m.in.: Blackpool, Wrexham. Praca od marca 2016.
Opis stanowiska: Brytyjska sieć prywatnych szpitali zatrudni wykwalifikowane pielęgniarki psychiatryczne/ Mental Health Nurses do pracy z osobami z zaburzeniami osobowości, z challenging behaviour, niepełnosprawnymi z Learning Disabilities. Jeśli masz kwalifikacje jako pielęgniarka psychiatryczna RNMH nurse lub RNLD nurse – zapewniamy pomoc w znalezieniu stabilnej pracy jako pielęgniarka lub przejściowo opiekun medyczny w Wielkiej Brytanii. Oferta skierowana do osób przebywających w Polsce jak i tych mieszkających już w UK. Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim telefonicznie /skype.

Wymagania

• znajomość języka angielskiego
• doświadczenie zawodowe w pracy na oddziałach psychiatrycznych lub oddziałach zapewniających opiekę i leczenie dla pacjentów z niepełnosprawnością umysłową /learning disabilities
• dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku pielęgniarstwa (licencjat lub magister)
• referencje od poprzednich pracodawców
• rejestracja NMC jako RNMH nurse (Registered Nurse for the Mentally Handicapped) lub RNLD nurse (Registered Nurse Learning Disabilities). Osoby bez rejestracji/w trakcie procesu rejestracji mogą podjąć pracę jako opiekun osoby starszej/care assistant)
• Gotowość do podjęcia pracy w UK od marca 2016

Warunki zatrudnienia dla pielęgniarki psychiatrycznej RMN w Anglii
• Stały kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim: etat 42 godz./tyg
• Wynagrodzenie: 26.000 funtów brutto rocznie
• pakiet prywatna opieka medyczna oraz fundusz emerytalny
• Możliwość szkoleń i podwyższania kwalifikacji zawodowych
• Zamieszkanie: pomoc w znalezieniu zamieszkania
• Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim
ProworkPL oferuje wiele innych ofert dla pielęgniarek w Anglii. Oferujemy pomoc w załatwieniu wszystkich formalności i przeprowadzce do Anglii oraz pomoc w znalezieniu stabilnej pracy w Anglii i podpisanie kontraktu bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim. Jak znaleźć dobrą pracę jako pielęgniarka w Anglii? Skontaktuj się z ProworkPL o podaj swoje preferencje odnośnie lokalizacji i poszukiwanej pracy w Anglii.
Procedura rekrutacyjna
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne o przysłanie cv w języku angielskim. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.
ProworkPL Profesjonalny dobór personelu do opieki
ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa
Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy za granicą.

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia