Praca Opiekun medyczny/ Care Assistant w Anglii/ Carlisle

Prowork.PL

00-375 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Brytyjski pracodawca posiadający dom opieki w Carlisle / hrabstwo Cumbria, pilnie zatrudni opiekunów / Care Assistants z angielskim. Praca od końca czerwca 2015. Rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko opiekun osób starszych z pracodawcą brytyjskim przez skype. Jeśli znasz angielski i chcesz pracować w domu opieki w Anglii - prześlij CV. Care assistant jobs in care homes UK. Apply now!
Brytyjski pracodawca, klient ProworkPL, zatrudni personel z dobrą znajomością angielskiego do opieki nad osobami starszymi w domu w opieki w Carlisle / hrabstwo Cumbria. Oferowana praca w ośrodku opieki w Kendal. Pracodawca zapewnia szkolenia NVQ i pomoc w znalezieniu zamieszkania w pobliżu miejsca pracy. Od kandydatów aplikujących na stanowiska opiekunów w UK wymagana dobra znajomość angielskiego.

Wymagania

• dobra znajomość języka angielskiego
• doświadczenie w opiece w pracy z osobami starszymi
• wymagane referencje od poprzednich pracodawców
• Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim przez skype
Warunki
Okres pracy: minimum 1 rok
Wynagrodzenie: 6.50 funtów /godz. brutto
Zamieszkanie: bezpłatne, zapewnione przez pierwszy miesiąc
Praca stała - etat (36 godz. / tyg.).
Kontrakt dla opiekunów podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
Ponadto inne oferty pracy w branży opieka medyczna na terenie całej Anglii jako opiekun osoby starszej, support worker/opiekun osoby niepełnosprawnej (z prawem jazdy). Oferty dla kandydatów w Polsce jak i mieszkających na terenie UK.

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia