PRACA OD ZARAZ - skręcanie mebli

Adecco Poland Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Łódź

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Obowiązki:
- Montaż mebli
-Naprawianie i renowacja popsutego sprzętu (meble)

Wymagania:
- Gotowośc do podjęcia pracy od zaraz
- Mile widziane doświadczenie w pracach remontowych lub przy składaniu mebli
- Zdolności manualne
- Sumienność i odpowiedzialność

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
- Pracę w niepełnym wymiarze godzin (weekendy)
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę od zaraz

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane pracą na tym stanowisku prosimy o przesyłanie aplikacji drogą mailową lub osobiście w biurze Adecco przy ulicy Wólczańskiej 128/134 w Łodzi.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.