praca od zaraz przy konfekcjonowaniu do 11 zł

Randstad Polska Sp. z o.o.

Koszalin, zachodniopomorskie

Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko: pracownik produkcyjny przy konfekcjonowaniu

Miejsce pracy: Koszalin

Nr ref.: 40192
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Koszalin

Zakres obowiązków:
  • rozlewanie mas kosmetycznych i pakowanie kosmetyków
  • prace przy linii produkcyjnej, dbanie o porządek i ciągłość

Oczekiwania:
  • książeczka sanepidowska lub chęć jej wyrobienia
  • motywacja do pracy
  • chęć zdobycia nowej wiedzy
  • gotowość do pracy 3-zmianowej

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową ze składkami ZUS
  • terminowe wynagrodzenia wraz z dodatkami od 1850 zł brutto oraz płatne urlopy
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia u naszego Klienta

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)