PRACA OD ZARAZ ! Malarz budowlany

Work Service Express

Francja, rejon Ardeche, zagranica

Miejsce pracy: Francja, rejon Ardeche

Wymagania

Od pracownika na tym stanowisku wymagamy:
• Minimum 3-LETNIEGO doświadczenia z referencjami
• Znajomości języka francuskiego branżowego budowlanego
• Przygotowania własnej skrzynki z narzędziami
• Znajomości rysunku technicznego oraz czytania planów
• Dokładności i zaangażowania
• Pracowitości, sumienności, bardzo dobrej organizacji pracy
Obowiązki

Do obowiązków pracownika będzie należało:
• Przygotowanie ściany do malowania (szpachlowanie, szlifowanie)
• Malowanie pędzlem / wałkiem
• Obsługa szlifierki typu żyrafa
Mile widziane

Dodatkowym atutem pracownika będzie:
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy:
• Polską umowę o pracę na pełen etat
• Możliwość wypracowania NADGODZIN
• PREMIE UZNANIOWE dla najlepszych pracowników
• Dodatek żywieniowy (prime panier)
• DODATKI za znajomość języka francuskiego
• DODATEK narzędziowy
• Zakwaterowanie
• Samochód służbowy
• Stabilne miejsce zatrudnienia i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach.
• Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w euro lub złotówkach - wedle preferencji pracownika)
• Opiekę rzeczowego i sprawnego koordynatora w miejscu oddelegowania

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.