Praca od zaraz (F) REGIPSIARZ, PLAKISTA, MONTER PŁYT K-G

Work Service Express

Francja, zagranica

Miejsce pracy: Francja

Dla naszego klienta we Francji poszukujemy 4-ososbowej ekipy z doświadczeniem na stanowisku monter płyt kartonowo-gipsowych

Wymagania
• udokumentowane, min. 3-letnie doświadczenie na ww stanowisku ;
• znajomość rysunku technicznego oraz czytania planów ;
• dokładność i zaangażowanie ;
• pracowitość, sumienność, bardzo dobra organizacja pracy ;
• znajomość budowlanego języka francuskiego na poziomie podstawowym ;
• własny samochód na wyjazd ;

Obowiązki
• montaż płyt kartonowo-gipsowych (plaster miodu, doublage) ;
• montaż sufitów podwieszanych ;
• prace wykończeniowe ;

Mile widziane
• ekipa 4-osobowa, w tym 1 osoba z językiem francuskim, 1 osoba z samochodem ;

Oferujemy
• Polską UMOWĘ O PRACĘ na pełen etat
• DODATKI za znajomość języka francuskiego
• DODATEK za samochód
• Stabilne miejsce zatrudnienia i gwarancję rozwoju zawodowego na projekcie
• Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w euro lub złotówkach - wedle preferencji pracownika)
• Opiekę rzeczowego i sprawnego koordynatora w miejscu oddelegowania

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.