Praca od zaraz! Bez doświadczenia! Szkolimy od podstaw!

Lokkol Service

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy dwóch / trzech kreatywnych, entuzjastycznych osób do pracy przy nowym projekcie marketingowym.

Przed rozpoczęciem pracy zapewniamy pełne przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy.

Jako nasz pracownik będziesz odpowiedzialny za prowadzenie kampanii marketingowych i promocyjnych wśród naszych klientów.

Do wyboru mamy dwa systemy wynagrodzenia, który wybierzesz będzie zależało tylko od Ciebie!

Gdy spełnisz dobrze swoje zadania, będziesz miał możliwość awansu - u nas liczy się Twoje zaangażowanie a nie to ile masz dyplomów.

Chcesz spróbować czegoś nowego? Masz dość siedzenia w domu? A może Twoja obecna praca jest nudna bez perspektywy rozwoju?

Wyślij do nas swoją aplikację zawierającą CV a może okaże się, że to Ciebie właśnie szukamy!

Prezentacja firmy

Ogólnopolska Firma zajmująca się obsługą zleceń.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi