Praca NORWEGIA - Lakiernik samochodowy

IDEO spektrum pośrednictwa handlowego

Szczecin, zagranica

Opis stanowiska pracy

Witam , poszukuję wykfalifikowanego samodzielnego blacharza-lakiernika z doswiadczeniem , do nowo otwartej lakierni , potrzebny wykfalifikowany z doswiadczeniem poniewaz bedzie uczestniczył w wyposazeniu i organizacji stanowiska pracy,
wymagania komunkatywny angielski , udokumentowane doswiaczenie ,
Miejscowośc Brumunddal ok 150km od Oslo nad najwiekszym jeziorem w Norwegii Mjøsa ,
wynagodzenie w okresie próbnym 1 mc 12tys koron , w nastepnych ok 15-16 tys stałego wynagrodzenia + dodatki za ilośc wykonanej pracy , zakwaterowanie zapewnia pracodawca.

Prezentacja firmy

DRAGON SUSHI , CHINA MAT , TAI MAT

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
8 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne