Opis stanowiska pracy

Agencja pośrednictwa pracy Job Direkt poszukuje obecnie osób do pracy w Niemczech (Haren Ems, Niedersachsen) na stanowisku "Pomocnik produkcji" w zakładzie zajmującym sie obróbką drobiu. Praca na pełen etat, w systemie zmianowym w renomowanej firmie. Do zadan pracownikow nalezy pakownie filetow, udek, skrzydelek na tacki; pakowanie kurczakow do skrzynek i na palety; filetowanie, w temp. ok. 4°C. Wynagrodzenie wynosi 9,23 € brutto/h. Oferujemy mieszkanie na zyczenie (koszt od os. 240 € ). Z mieszkania do miejsca pracy dojezdza sie samochodem. Znajomosc jezyka niemieckiego nie jest wymagana!

Wymagania

Wymagania:

- rzetelność i punktualność
- umiejetność pracy w zespole
- bezkonfliktowość
- gotowosć do pracy w systemie zmianowym

Prezentacja firmy

Agencja pośrednictwa pracy Job Direkt poszukuje obecnie osób do pracy w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
6 miesiecy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
4 400PLN - 4 800PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
10% sobota, 25%nocna zmiana
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji