Praca na wakacje, wykładanie towaru - Swarzędz

OTTO Work Force

Swarzędz, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Swarzędz

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta w Poznaniu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Wykładanie towaru - Swarzędz

Nr.Ref. MK/PHWT/Swarz/07/15

Miejsce wykonywania pracy: Swarzędz-woj. wielkopolskie

Zakres obowiązków:

- wykładanie towaru w markecie branży budowlanej,
- dbałość o estetykę sklepu,
- czynności porządkowe.

Oferujemy:

- umowę zlecenie,
- stawkę 11,90 brutto za godzinę,
- pracę od 01.07.15 na 2 miesiące,
- możliwość ustalenia elastycznego grafiku,
- 50-80 h pracy miesięcznie w zależności od dyspozycyjności,

Wymagania:

- sprawność fizyczna,
- chęć i motywacja do pracy,
- dyspozycyjność na ok. pół etatu,
- rzetelność, odpowiedzialność.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.