Praca na stanowisku sprzedawcy

Klient Infopraca.pl

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się sprzedażą wszelkiego rodzaju odzieży sportowej,akcesoriów sportowych oraz sprzętu sportowego poszukuje osoby na stanowisko sprzedawcy do jednego ze swoich sklepów w poznaniu na terenie jeżyc.

SPRZEDAWCA

Miejsce pracy:Poznań Jeżyce

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
sprzedaż asortymentu znajdującego się w sklepie, doradztwo i kompleksową obsługę klienta oraz dbanie o powierzoną grupę produktów.

Oferujemy:

• stabilną pracę w nowocześnie zarządzanej firmie,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• możliwość rozwijania umiejętności w zakresie profesjonalnej obsługi klienta,
• przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na podany adres emailowy

Wymagania

• doświadczenia w aktywnej sprzedaży,
• umiejętności obsługi komputera i kasy fiskalnej,
• znajomości grupy produktów (mile widziane),
• umiejętności komunikacyjnych,
• odpowiedzialności i dokładności,
• dobrej organizacji pracy własnej.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta