praca na stanowisku garmażer/ka 12 zł

Randstad Polska Sp. z o.o.

Koszalin, zachodniopomorskie

Dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy odpowiednich kandydatów do pracy na stanowisko: garmażer/ka

Miejsce pracy: Karnieszewice

Nr ref.: 39867
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Koszalin

Zakres obowiązków:
  • praca przy naważaniu różnego typu sałatek
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Oczekiwania:
  • książeczka sanepid lub chęć jej wyrobienia
  • gotowość do pracy zmianowej 6-14, 14-22
  • sumienność i zaangażowanie

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ze składkami ZUS
  • płatne urlopy i ubezpieczenie zdrowotne
  • bezpłatny transport do miejsca pracy (Koszalin - Karnieszewice)
  • terminowe wynagrodzenie wraz z dodatkami od 2000 zł brutto
  • odzież robocza od pierwszego dnia pracy
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia u naszego Klienta

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)