Praca na Recepcji - 3000zł brutto

Adecco Poland Sp. z o.o.

Ostrów Mazowiecka, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka

Poszukujemy doświadczonych osób w pracy biurowej na stanowisko Recepcjonisty/ki do dużej firmy produkcyjnej

Główne obowiązki :

  • Obsługa Recepcji : odbieranie telefonów, nadzór nad obiegiem dokumentacji, wprowadzanie faktur, prace asystenckie

Wymagania :

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Chęć i zaangażowanie do pracy
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od sierpnia

Oferujemy :

  • Pracę na zastępstwo w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, z możliwością stałej współpracy
  • Możliwość rozwoju
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie : 3000zł brutto na początek
  • Krótsze piątki :) praca od 7.30-13.30
  • Pyszną kawę i miłą atmosferę w pracy
  • Pozapłacowe benefity (prywatna opieka medyczna i karta sportowa)

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu :
telefonicznie : 723193118
meilowo : aleksandra.dujka(małpa)adecco.com

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Numer referencyjny: R/07/2018/PLO
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.