Praca na projekt - 4 miesiące

Progresso Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się, międzynarodowej, firmy z branży usług dla przemysłu, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Mechanik/ Monter maszyn przemysłowych (projekt)

Miejsce pracy: łódzkie, gmina Kleszczów

Opis stanowiska:

• demontaż maszyn przemysłowych

• instalacja nowych maszyn,

• demontaż podzespołów,

• montaż nowych komponentów w maszynach i urządzeniach przemysłowych.

Wymagania

• Min. 2-3 lata doświadczenia na stanowisku mechanika/ montera maszyn przemysłowych/ w utrzymaniu ruchu,

• Wykształcenie min. średnie techniczne

• Doświadczenie w pracy przy demontażu i montażu maszyn przemysłowych, modernizacji maszyn i urządzeń przemysłowych,

• Bardzo dobra znajomość schematów technicznych,

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

• Umiejętność samodzielnej organizacji pracy,

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie